.

Tygodnik Nasz Rynek jest bezpłatny i dystrybuowany za pomocą trzech kanałów na terenie obu powiatów, nasi klienci mają gwarancje, iż ich reklamy oraz ogłoszenia będą dostępne największej w regionie liczbie czytelników.
Kanały dystrybucji tygodnika „Nasz Rynek” to:

  • ponad dwieście stałych punktów (urzędy miejskie, gminne, sklepy, firmy prywatne)  na terenie powiatu Kaliskiego i Ostrowskiego.
  • kaliskie oraz ostrowskie restauracje, salony kosmetyczne, przychodnie,
  • dystrybucja bezpośrednia tzw. „z ręki” na największych kaliskich i ostrowskich skrzyżowaniach (m.in.: Rogatka, Most Kamienny, ostrowski „deptak”).
  • sklepy i firmy w centrum aglomeracji kalisko – ostrowskiej
  • NAKŁAD 80.000 tysięcy egzemplarzy w miesiącu !!!

„NASZ RYNEK” oferuje również swoim klientom jako jeden z niewielu tytułów bezpłatną pomoc i doradztwo w przygotowaniu reklam i ogłoszeń zamieszczanych na łamach naszej gazety.

Pragniemy podkreślić, iż nasz miesięczny nakład jest nawet o 50 tysięcy egzemplarzy większy niż każdej z gazet konkurencyjnych, ukazujących się na rynku kaliskim i ostrowskim, a bezpłatna formuła gazety zapewnia dotarcie do największej w regionie liczby czytelników. Nie bez znaczenia jest również to, iż reklamując swoje produkty za pośrednictwem Tygodnika „NASZ RYNEK” płacąc raz otrzymują Państwo reklamę na terenie Kalisza oraz Ostrowa Wlkp.

W przypadku zainteresowania ofertą prosimy o kontakt z pracownikami działu marketingu

Cennik Gazety .

Formatka

Formatka

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY!!!